Засновник
Володимир Співаковський

Набір до ліцею

0800 330 810

044 334 42 98


Система навчання


Ліцей «Гранд» ­– перша приватна школа в Україні та єдиний приватний ліцей у самому центрі Києва!

35 років бездоганної репутації та високої якості!!


Наш пріоритет — безпека та комфорт. Ліцей має на випадок повітряної тривоги укриття, обладнане всім необхідним для навчання та відпочинку.  На випадок відключення електропостачання встановлені генератори, резервне газове обладнання в харчоблоці, працює безперебійний інтернет.

Усе для особистісного зростання дітей. Державна програма відповідно до  стандарту + те, що потрібно в житті, Junior Business School, English B2, спорт, творчі проєкти, STEАM, тренінги життєвих умінь.

Закрита територія + відеоспостереження, повний день, триразове харчування, трансфер та інше.

Різні форми навчання 

Школа повного дня
Наживо, в очному формат: навчання з 9.00 до 17.30 для учнів  1-11 класів; вивчення предметів державного стандарту та розвиваючого блоку; спорт, творчі та STEAM-проєкти, тренінги, психологічна підтримка, триразове харчування, трансфер «Дім-ліцей» тощо (див. таблицю).

Дистанційне навчання: підключення до уроків в класі в режимі реального часу, уроки (державний та розвивальний блоки), спорт, творчі та STEAM-проєкти, тренінги, підготовка до ЗНО/НМТ.

Школа неповного дня
▪Навчання в ліцеї в першій половині дня: навчання з 9.00 до 14.00 для учнів  1-11 класів; вивчення предметів державного стандарту; поглиблене вивчення іноземних мов; сучасні технології та авторські методики навчання; видача документів державного зразка

PRESCHOOL «Два роки до школи»: навчання дітей віком 4-5 років; мінігрупи; повний день із 09.00 до 17.30; програма підготовки до школи: математика, читання, розвиток мовлення, англійська мова тощо; програма розвитку: творчі та STEAM-заняття; відпочинок, прогулянки; триразове харчування; трансфер «Дім – Ліцей»

Відчиніть перед собою двері у світ знань разом із нами!!!


Система навчання школи повного дня

sys23.jpg


Державний блок
Програма, запропонована ліцеєм, повністю відповідає Державному стандарту. При цьому уроки проводяться за технологією Accelerative Learning, що дозволяє засвоювати навчальний матеріал безпосередньо на уроці.

Домашні завдання не задаються; за винятком, читання літературних творів, вивчення напам’ять тощо.


Розвиваючий блок
У цей блок входять предмети і проєкти, що доповнюють і розширюють державний блок. Вони спрямовані на розвиток певних навичок і компетенцій, необхідних для виховання успішної людини.

Усі ці предмети інтегровано в структуру навчання ліцею «Гранд», вони обов’язкові для всіх ліцеїстів. Заняття проводяться відповідно до розкладу.


Творчі проєкти
Індивідуальна та колективна діяльність, яка направлена на розвиток творчих та креативних здібностей.


STEAM-проєкти
Групові проєкти, які охоплюють природничі науки, технології, інженерію, мистецтво та математику.  


Тренінги життєвих умінь
Тренінги життєвих умінь – це курс навчання, де діти здобувають знання і навички     взаємодії з людьми, набувають досвіду правильної поведінки в реальному житті,  формують упевненість у собі.

Заняття групові, за модульною системою. Вони також входять у сітку розкладу і обов’язкові для відвідування.


Спорт
Навчання різних видів спорту здійснюється за урочною системою (за державною програмою), а також за системою практикумів, тренінгів тощо.

Такі види спорту як верхова їзда, гірськолижний спорт, ролер-спорт, боулінг, великий теніс і плавання проводяться на спеціально обладнаних спортивних базах: Інститут фізкультури, База олімпійського резерву, кінноспортивна база, роледром, боулінг тощо. Для гірськолижного спорту – «Пролісок», «Протасів Яр» тощо.


Естетича і дозвільна діяльності
Екскурсійні та предметні тижні, виставки, фестивалі, спортивні змагання, шахові турніри, свята.


Економічна гра: Junior Business School
Ділова економічна гра проводиться з 1 по 11 класи. Гра побудована за зразком реальної економічної системи і передбачає наявність своєї валюти, мобільного банку, банківських карт, безготівкового розрахунку, своїх фірм, проведення реальних аукціонів, ярмарок тощо.

Україна, 01033, Київ,

вул. Жилянська, 38

Для вступу: 0800 330 810 або 044 334 42 98


INFO@KMDS.UA