Засновник
Володимир СпіваковськийВIДКРИТО НАБIР ДО 1-11 КЛАСIВ
телефон 067 443 07 13
Система навчанняsistema-ukr-1.jpg


Державний блок

Програма, запропонована ліцеєм, повністю відповідає державному стандарту. При цьому уроки ведуться за технологією Accelerative Learning, що дозволяє засвоювати навчальний матеріал безпосередньо на уроці.

Домашні завдання не задаються, за винятком читання літературних творів, вивчення напам'ять і т.п. 


Развиваючий блок

У цей блок входять предмети і проекти, що доповнюють і розширюють державний блок. Вони спрямовані на розвиток певних навичок і компетенцій, необхідних для виховання успішної та щасливої людини.

Всі ці предмети інтегровано в структуру навчання ліцею «Гранд». Вони обов'язкові для всіх ліцеїстів і заняття за ними проводяться відповідно до розкладу.


Проекти
Це колективна творча діяльність учнів. Ситуація вибору. Кожне півріччя ліцеїсти мають право змінити проект або залишитися на вже обраному. 
Проектна діяльність – це сучасна і ефективна технологія «на результат». Під час вивчення різних проектів підліток знаходить сферу своїх життєвих інтересів і набуває нові вміння та компетенції.


Тренінги життєвих вмінь

Тренінги життєвих вмінь – це курс навчання, де діти вчаться правильним формам поведінки в реальному житті, сприяють підвищенню впевненості в собі. 

Заняття групові, за модульною системою. Вони також входять в сітку розкладу і обов'язкові для відвідування.Факультативи

Відвідуються за вибором і бажанням дітей і батьків: саксофон, блок-флейта, фортепіано, синтезатор, рукопашний бій, гітара, вокал, хореографія, акробатика, футбол, настільний теніс, шахи; додаткові заняття з предметів.Спорт
Навчання різним видам спорту здійснюється за урочною системою (за державною програмою), а також по системі практикумів, секцій, факультативів, тренінгів.
Такі види спорту як верхова їзда, гірськолижний спорт, ролер-спорт, боулінг, великий теніс і плавання проводяться на спеціально обладнаних спортивних базах: інститут фізкультури, база Олімпійського резерву, кінно-спортивна база, роледром, боулінг тощо. Для гірськолижного спорту - «Пролісок», «Протасів Яр» та ін.


«Естетична і дозвільна діяльності»

Екскурсійні і предметні тижні, виставки, театри, філармонії, фестивалі, шоу, спортивні змагання, шахові турніри, свята.«Економічна гра»

Ділова економічна гра проводиться з 1 по 11 класи. Гра заснована за зразком реальної економічної системи і передбачає існування своєї валюти, своїх фірм, проведення реальних аукціонів, ярмарків.