Закрыть
Авторизация
Логин:
Пароль:

Забыли пароль?

      

Засновник
Володимир Співаковський

Набір до ліцею

0800 330 810

044 334 42 98


Інфраструктура


Ліцей «Гранд»  — це комплекс з 5 будинків у центрі Києва, розташований в колишній садибі Міллера 19 століття (архітектор А.-Ф. Краусс). Тут у 1860-х роках знаходилася школа «Стара Громада».

Будівлі мають історичну та архітектурну цінність. Ця винятковість дає нам право пишатися тим, що ліцей «Гранд» виглядає як династійний британський виш.

Архітектура та планування школи відрізняються компактністю і особливостями інтер'єру.

Будівлі ліцею реконструйовано, мають внутрішній оригінальний дизайн. Все зроблено для комфортного навчання та дозвілля дітей.

Школу повністю оснащено сучасними спеціальними меблями.

Інфраструктура ліцею сприяє реалізації творчих і навчальних проєктів, вона включає в себе безліч спеціалізованих приміщень:

Навчальна техніка: 120 комп’ютерів, планшет у кожного учня, інтерактивні дошки, плазмові панелі, мультиборди, ноутбуки, безперебійний Інтернет (WI-FI).

Територія повністю закрита, охороняється, забезпечена відеоспостереженням.

Ліцей на випадок повітряної тривоги має укриття, обладнане всім необхідним для навчання та відпочинку.

Кафе. Власна кухня з італійським обладнанням. Професійний штат кухарів і кондитерів. На випадок відсутності електропостачання встановлені генератори та резервне газове обладнання в харчоблоці.

Трансфер. Шкільні автобуси «Мерседес», що курсують зранку та ввечері за відповідними маршрутами.

На території ліцею розташовано дитячий майданчик з атракціонами для молодших школярів, сквер, тенісний корт, стадіон, тренажерна зона для старшокласників

Ідеальне розташування ліцею створює прекрасні можливості для навчання. Поруч спорткомплекс «Олімпійський», Національний театр оперети, планетарій, найкращі виші Києва.

Дизайн інтер’єру ліцею «Гранд» покликаний створити ідеальне середовище для навчання, виховання, відпочинку та розвитку дитини.


Навчальні кабінети

Кожен кабінет ліцею – функціонально сплановане середовище, оснащене сучасною навчальною технікою (комп'ютери, планшети, інтерактивні дошки, плазмові панелі, мультиборди, ноутбуки) та зручними меблями.  

Ліцей Гранд

Ліцей Гранд

ліцей Гранд

Ліцей Гранд

Ліцей Гранд

Художня майстерня

Тут все спонукає до творчості та розвитку талантів дитини.

Ліцей Гранд

Музична студія

Студія оснащена професійним обладнанням та сучасною апаратурою. Діти мають можливість опанувати гру на різних музичних інструментах: барабанах, синтезаторі, гітарах, флейтах та інших. В Гранді створюються музичні гурти та навіть цілі оркестри, проводяться музичні конкурси та концерти.

Ліцей Гранд

Ліцей Гранд

Інтерєри ліцею

Навчальний процес відбувається не лише в класах та кабінетах. Саме тому приділили особливу увагу дизайну коридорів та сходів – знаходячись в естетичному середовищі, ліцеїсти виховують в себе почуття прекрасного.

Ліцей Гранд

Ліцей Гранд

Ліцей Гранд

Teen club

У вільний час ліцеїсти мають можливість відпочити та розважитися.

Ліцей Гранд

Mini club

Ліцей Гранд

Гардероб

Обладнаний індивідуальними шафами для кожного учня. 

Ліцей Гранд

Медичний кабінет

Ліцей Гранд

Концертна зала

Ліцей Гранд

Відкриті спортивні та ігрові майданчики

Ліцей Гранд

Ліцей Гранд

Ліцей Гранд